Destek

Destek

Uzaktan destek hizmetimiz ile anında bilgisayarınıza bağlanıyor ve gerekli ayar ve düzenlemeleri sizin gözetiminizde yapıyoruz. Bu işlem için dünyada kabul gören ve aktif olarak kullanılan TeamViewer altyapısını kullanıyoruz. Bu sistem ile sisteminizde güvenlik açığı oluşturmadan sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm buluyor ve çalışmalarınızın devamlılığını sağlıyoruz. TeamViewer sisteminde siz “Uzaktan Destek” programımızı çalıştırıp bize ID numarası ile Şifreyi veriyorsunuz ve bizler sizin verdiğiniz bu bilgiler ile bağlanabiliyoruz. Sadece program açık olduğu sürece bağlanılabildiğinden ve ayrıca bize vermiş olduğunuz Şifre, programı her açtığınızda değiştiğinden dolayı bizler bilgisayarınıza sadece sizin bilginiz dahilinde bağlanabiliyoruz. Böylece sisteminizde hiçbir güvenlik açığı oluşmadan sorununuzu çözüyoruz. potensmedel-apoteket

Bizden uzaktan destek talep etmeden önce aşağıdaki iki bağlantıdan birini girip size uygun olan işletim sistemine ait yazılımı indirip çalıştırmanız gerekmektedir.

Teamviewer Uzaktan Yardım

B2B Yazılımı

Alpemix Uzaktan Yardım

Bilgi İşlem

null

Ahmet Karataş

Bilgi İşlem

Tel: 0 (212) 671 71 72 Dahili: 140
Cep: 0 (538) 967 14 11


Trust worthy essay producing services are experts that are very well versed in the craft of essay editing and writing. These experts are appreciated by lots of students that are ready to create and set up their essay about many different academic institutions. If you’re one of these college pupils, then there’s not any reason for you to hire a specialist to give you a hand with your assignment PAPERHELP Review. You will find different ways on the way you can get a trusted essay editing company therefore you will be directed properly in deciding on the ideal company to work with. Have a look at a few of the tips below so that you will be guided nicely when it comes to picking out the optimal/optimally essay editing service.