Ana Sayfa

Şirket Profili

Ürünler

İletişim

E-posta

Şirket Profili

Şirket iç görünümü...

Lepar Otomotiv Ltd. Şti.

Japon, Kore ve Alman araçları toptan yedek parça satışı.

Şirketimiz 1966 yılında Hüsnü Leblebici tarafından Tokatta kurulmuştur. Ford Kamyon, Ford Otosan Minibüs ve Anadol ünite ve yedek parça satışı yaparak faaliyetine başlayan firmamız benimsediği dürüstlük, doğruluk, çalışkanlık ilkesiyle günden güne büyümüştür. Gelişen teknolojiyi yakalamak ve piyasanın nabzını tutabilmek için 1985 yılında ana merkezini İstanbul’a taşımıştır.

1995 yılında faaliyetine Japon Kore araçları yedek parça satışıyla devam etme kararı alan firmamız azimli ve istikrarlı çalışmaları sayesinde kısa zamanda bu alanda da adını duyurmuş, saygın bir yer kazanmıştır.

Sunduğu kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla yükselişini hızla sürdürmekte olan LEPAR yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek piyasanın nabzını tutmakta, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için aralıksız olarak arge çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız kendi markalarıyla piyasaya uygun fiyatlı, kaliteli ürünler sunmaktır. Kalitesinden ödün vermeyen firmamız, her gün artan ürün yelpazesiyle, ihtiyaçlarınıza en kısa zamanda cevap vererek 1 numaralı adresiniz olmayı hedeflemektedir.
LEPAR OTOMOTIV sizlerin destekleriyle sizlere ve ülkemize hizmet etmeye devam edecektir.

LEPAR OTOMOTIV devamlı aramanız gereken değişmeyen adresiniz olabilmek için bütün gücüyle çalışıyor.